NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj244
mod_vvisit_counterWczoraj362
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1325
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2707
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc2082
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu11008
mod_vvisit_counterRazem1151151

We have: 8 guests online
Twoje IP: 34.204.191.145
Dzisiaj jest: 09 Lip 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesZapraszamy do udziału w konkursie.


REGULAMIN KONKURSU (KLIKNIJ)

 PASOWANIE NA UCZNIÓW 2019

23 października 2019 r. odbyła się w naszej szkole  uroczystość ,,Pasowania na uczniów” dzieci z klasy I. Zanim nastąpił ten ważny dla każdego ucznia moment, dzieci z klasy I przystąpiły do turnieju, aby zyskać ucznia miano. Turniej ten przygotowały dzieci z klasy trzeciej. Pięknie zaśpiewane piosenki, znajomość przepisów ruchu drogowego, dużo wiadomości o ojczyźnie,   piękna recytacja wierszy była dowodem, że dzieci są gotowe do przyjęcia je do grona społeczności szkolnej. W niezwykłej atmosferze, przed Sztandarem Szkoły,  przy udziale rodziców, nauczycieli i całej braci  uczniowskiej, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, dobrze się uczyć, być dobrymi kolegami,  godnie reprezentować swoją szkołę, a także swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dzieci z klasy pierwszej w obecności swoich „chrzestnych” ósmoklasistów i siódmoklasistów zostały pasowane na uczniów naszej szkoły przez Pana Dyrektora Adama Setlika.

Na pamiątkę każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania, kuferek ze  słodkim upominkiem oraz legitymację szkolną, a także małe prezenciki od starszych kolegów i koleżanek.  Dzieci otrzymały również książeczki, które  w imieniu Wójta Gminy Szerzyny Grzegorza Gotfryda wręczył radny Wojciech Mikrut.

Na końcu uroczystości  dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie pierwszakom w pamięci. Miejmy nadzieję, że słowa przyrzeczenia , które składali będą dla nich drogowskazem na wiele lat szkolnych.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?